Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Peşin Fiyatına Taksit Sayısı

Yurtiçi Kargo İle Anlaşmamız Vardır.

Ürünlerimiz ile ilgili  soruları bize sorabilirsiniz.

Tel & Whatsapp: 0532 745 27 63


 >>   Monokristal Güneş Panelleri

>>    Polikristal Güneş Panelleri 


>>  3 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  5 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  7.5 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  10 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )


>>  1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  2 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  3 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  4 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  5.5 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  7.5 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  10 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 


>>  Bağ Evleri İçin Güneş Enerjisi

>>  >>  170 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  300 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >> 400 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  500 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  750 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  1 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  1.5 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  2 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  3 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  Karavanlar İçin Güneş Enerjisi

>>  Arıcılar İçin Güneş Enerjisi


>>  300 Watt İnverter (Modifiye)

>>  600 Watt İnverter (Modifiye)

>>  600 Watt İnverter (Tam Sinus)

>>  1200 Watt İnverter (Modifiye)

>>  2000 Watt İnverter (Modifiye)

>>  1 kVA Tam Sinus İnverter

>>  3 kVA Tam Sinus İnverter

>>  5 kVA Tam Sinus İnverter

İnverterler ( On Grid)

>>  100 Amper Jel Aküler

>>  150 Amper Jel Aküler

>>  200 Amper Jel Aküler

>>  10 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  20 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  30 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  40 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  60 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  20 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  30 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  40 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  80 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  Tescom Sürücü

>>  Frecon Sürücü

>>  Smart 

>>  4mm Solar Kablo

>>  6mm Solar Kablo


>> Tekli Konnectör Seti

>> 2li Konnectör Seti

>> 3lü Konnectör Seti


>>  3x2.5 TTR Yassı Kablo

>>  3x4 TTR Yassı Kablo

>>  3x6 TTR Yassı Kablo

>>  3x10 TTR Yassı Kablo

>>  3x16 TTR Yassı Kablo

>>  3x25 TTR Yassı Kablo

>>  3x35 TTR Yassı Kablo


>>  1 Hp (Beygir) Pompa

>>  2 Hp (Beygir) Pompa

>>  3 Hp (Beygir) Pompa

>>  4 Hp (Beygir) Pompa

>>  5.5 Hp (Beygir) Pompa

>>  7.5 Hp (Beygir) Pompa

>>  10 Hp (Beygir) Pompa


>>Güneş Enerjili Elektrikli Çit

>>Güneş Enerjili Tabela

>>Cep Telefon Kontrollü Aç/Kapat

İnverterler

İnverterler

Güneş paneli inverter fiyatı, tam sinus invertör, on grid inverter ve öz tüketim inverteri fiyatları için uygun çözümler! Kaliteli ürünlerimizle evinizi güneş enerjisi elektrik üretimi ile donatın. Hemen sitemizi ziyaret edin.

Bu sayfamızda Güneş Paneli ( Solar Panel) ile Güneş Enerjisi elektrik üretimi sistemleri için İnverterler hakkında olacaktır. İnverterler On Grid İnverter fiyatı ve Off Grid invertör fiyatı olmak üzere 2 ye ayrılır.
Off Grid İnverterler: Akülü / Bataryalı (Şebekeye Bağlı olmayan) Güneş Enerjisi elektrik üretim sistemlerinde kullanılır. İnverterler 12 volt, 24volt, 48 volt olmak üzere 220 volta yükseltir. Off grid inverterler, tam sinus inverter fiyatı ve modifiye inverter fiyatı olmak üzere ikiye ayrılır. Sayfamızda  600 watt modifiye, 800watt modifiye, 1000 watt 12 volt tam sinus, 1kw tam sinus, 1500 watt 12 volt tam sinus , 3kw watt 24 volt tam sinus, 3000watt 24 volt tam sinus, 5kw tam sinus, 5000watt 48 volt tam sinus inverter bulabilirsiniz. 


Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)

İnverter Nedir? İnvertör Ne işe yarar?

İnverter Nedir? İnvertör Ne işe yarar? İnvertör (İnverter) Nedir? Elektriksel bir güç dönüştürme elemanı olarak bilinen invertör, güç dönüştürücü ya da çevirici olarak da adlandırılmaktadır. İnvertörler, herhangi bir DC kaynaktan aldığı gerilimi işleyerek, sabit veya değişken genlik ve frekanslı AC gerilim elde etmek için kullanılan güç elektroniği devreleridir.


İnverter, güneş paneli güneş enerjisi elektrik üretim sistemlerinde kullanılan 220 volta çeviren cihazların genel ismidir. İnverterlere Türkiye de invertör de denilir. Off grid inverter akülerde depolanan 12volt elektrik veya 24volt elektrik veya 48 volt elektrik inverter ile 220volta çevrilir. Bu sayede elektrikle çalışan cihazları rahatlıkla kullanabiliyoruz. 12 voltu 220 volta çeviren inverter olduğu gibi 24 volt u 220volta çeviren hatta 48 volt 220 volta çeviren invertörler vardır.

Off-grid İnverter Nedir?

Off-grid inverterler güneş enerjisi elektrik üretim sistemlerinde akülerde depolanan enerjiyi 220 volta çeviren şebekeden bağımsız olarak çalışabilen inverterler dir. AC ya da DC Coupled (kuplaj) olarak ayarlanabilecek bütünleşik şarj ünitesine sahiptir. Sayfamızda off grid inverter fiyatları bulabilirsiniz.

On-grid İnverter Nedir?

On grid inverterler güneş enerjisi elektrik üretim sistemleri kurulumunda şebeke elektriği ile birlikte kullanılan inverterlerdir. Gerek öz tüketim sistemleri gerekse şebekeye elektrik satışı yapmayı planlıyorsanız on grid inverter kullanmanız gerekecektir. Sayfamızda on grid inverter fiyatları bulabilirsiniz

Hibrit İnverter Nedir?

Hibrit inverterler şebekeye bağlı (on-grid) ve şebekeden bağımsız (off-grid) çözümlerini birlikte sunan cihazlardır. Güneş enerjisinden elektrik üretme amaçlı kurulan bir sistemde solar aküleri (lityum batarya, solar jel akü ) sisteme doğrudan bağlamayı mümkündür. Sayfamızda hibrit inverter fiyatları bulabilirsiniz

En iyi inverter markası hangisi?

Güneş Enerjisi elektrik üretim sistemleri kullanılan ve Türkiye'de satılan en iyi inverter markaları fiyatları şöyledir;

 Tommatech inverter Fiyatı MexxSun inverter Fiyatı, Linetech inverter Fiyatı, lexron inverter Fiyatı, Deye inverter Fiyatı, solis inverter Fiyatı, solinved inverter Fiyatı Sayfamızda inverter fiyatları bulabilirsiniz

Tam Sinüs İnverter Nedir?

Tam sinus inverter, Özellikle motorlu cihaz pompa, buzdolabı, elektrikli süpürge vb cihazlar kullanılmak isteniyorsa tam sinüs inverter kullanılmalıdır.
Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi gibi enerji kaynakları doğru akım üretmektedir. Tam sinüs inverter doğru akımı alternatif akıma çevirerek şebeke elektriğine en yakın hale getirir.Sayfamızda tam sinüs akıllı inverter fiyatları bulabilirsiniz.

Modifiye Sinüs İnverter Nedir?

Modifiye sinus inverter ise off grid akülü güneş enerjisi sistemlerinde kullanılmaktadır. Çok fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi fiyatlarının tam sinüs inverterlere göre çok daha ucuz olmasıdır.
Demeraj akımı yüksek olan ve motorlu cihazların kullanımında dez avantaj sağlamaktadır. Tabi ki bu durum modifiye sinüs inverterler kötü olduğu sonucunu çıkarmaz. Güneş enerjisi sistemlerinde özellikle küçük tekne ve karavan uygulamalarında tercih edilmektedir.
Ancak motorlu cihaz kullanmayı planlıyorsanız kesinlikle tam sinüs inverter tercih etmelisiniz. Sayfamızda modifiye sinüs inverter fiyatları bulabilirsiniz

Tam Sinüs inverter ile Modifiye Sinüs İnvertör Arasındaki Farklar Nelerdir?

Tam Sinus İnverter Modifiye Sinus İnverter Arasındaki Farklar Nelerdir? bu videomuzda anlatıyoruz.
https://www.youtube.com/watch?v=sMHo8bNr4bE


İnverter Fiyatları On Grid İnverter Fiyatı Öz Tüketim İnverter Fiyatı Nedir?

On grid inverter : Şebekeye Uyumlu güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi sistemlerinde kullanılır. Bu bölümde Şebekeye uyumlu güneş enerji sistemlerinde kullanılan on grid inverterler deye marka inverter bulabilirsiniz. on grid inverter ile anlık ürettiğiniz enerjiyi şekeye verebilirisiniz. On grid inverter fiyatları, ürün markası ve modeline göre değişiklik göstermektedir. on grid inverter, güneş enerji santrali inverteri, 1 kw , 3 kw, 4 kw, 5 kw, 10 kw, 20 kw, 25 kw,

İnvertör fiyatları Bu liste aynı zamanda En çok tercih edilen inverterler dikkate alınarak hazırlanmıştır. inverter fiyatları

1200 Watt 12 Volt- 24 Volt Modifiye Sinus İnverter Fiyatı 180 Usd +Kdv
1500 Watt 12 Volt- 24 Volt Tam Sinus İnverter Fiyatı 340 Usd +Kdv
1 Kva 12 Volt- 24 Volt Tam Sinus Akıllı İnverter Fiyatı 300 Usd +Kdv
3 Kva  24 Volt Tam Sinus Akıllı İnverter Fiyatı 370 Usd +Kdv
5 Kva 48 Volt Tam Sinus Akıllı İnverter Fiyatı 480 Usd +Kdv
5 Kva 48 Volt MPPT Tam Sinus Akıllı İnverter Fiyatı 600 Usd +Kdv

İnverter Seçerken Nelere Dikkat edilir? İnvertör Seçimi Nasıl Yapılır?

Güneş paneli İnverter belli çalışma gerilim ve akım değerleri vardır. Bu değerleri invertere ait teknik bilgilerin yer aldığı datasheetlerde bulabilirsiniz. Aynı şekilde panellerin de belli gerilim ve akım değerleri vardır bunların birbiri ile uyumlu olması gerekir.

İnverter Nerelerde Kullanılır? Kullanım Amacı Nedir?

İnvertörün kullanılma amacı; sistemdeki kesintileri, dalgalanmaları, dengesizlikleri, harmonikleri vb. önlenerek sistemin daha etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
Şebekeden gelen gerilim dalgalanmalarını, pikleri, fitre devresinden geçirerek temizleyen invertör cihazı bu etkilerden kaynaklanan motor, mekanik aksam hatalarını azaltır; bu parçaların tamir, bakım maliyetlerini en aza indirir ve ömürlerini uzatır. Ayrıca, invertör reaktif enerjiyi azaltarak tasarruf sağlanmasına imkan verir.