Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Peşin Fiyatına Taksit Sayısı

Yurtiçi Kargo İle Anlaşmamız Vardır.

Ürünlerimiz ile ilgili  soruları bize sorabilirsiniz.

Tel & Whatsapp: 0532 745 27 63


 >>   Monokristal Güneş Panelleri

>>    Polikristal Güneş Panelleri 


>>  3 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  5 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  7.5 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  10 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )


>>  1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  2 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  3 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  4 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  5.5 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  7.5 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  10 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 


>>  Bağ Evleri İçin Güneş Enerjisi

>>  >>  170 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  300 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >> 400 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  500 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  750 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  1 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  1.5 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  2 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  3 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  Karavanlar İçin Güneş Enerjisi

>>  Arıcılar İçin Güneş Enerjisi


>>  300 Watt İnverter (Modifiye)

>>  600 Watt İnverter (Modifiye)

>>  600 Watt İnverter (Tam Sinus)

>>  1200 Watt İnverter (Modifiye)

>>  2000 Watt İnverter (Modifiye)

>>  1 kVA Tam Sinus İnverter

>>  3 kVA Tam Sinus İnverter

>>  5 kVA Tam Sinus İnverter

İnverterler ( On Grid)

>>  100 Amper Jel Aküler

>>  150 Amper Jel Aküler

>>  200 Amper Jel Aküler

>>  10 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  20 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  30 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  40 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  60 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  20 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  30 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  40 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  80 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  Tescom Sürücü

>>  Frecon Sürücü

>>  Smart 

>>  4mm Solar Kablo

>>  6mm Solar Kablo


>> Tekli Konnectör Seti

>> 2li Konnectör Seti

>> 3lü Konnectör Seti


>>  3x2.5 TTR Yassı Kablo

>>  3x4 TTR Yassı Kablo

>>  3x6 TTR Yassı Kablo

>>  3x10 TTR Yassı Kablo

>>  3x16 TTR Yassı Kablo

>>  3x25 TTR Yassı Kablo

>>  3x35 TTR Yassı Kablo


>>  1 Hp (Beygir) Pompa

>>  2 Hp (Beygir) Pompa

>>  3 Hp (Beygir) Pompa

>>  4 Hp (Beygir) Pompa

>>  5.5 Hp (Beygir) Pompa

>>  7.5 Hp (Beygir) Pompa

>>  10 Hp (Beygir) Pompa


>>Güneş Enerjili Elektrikli Çit

>>Güneş Enerjili Tabela

>>Cep Telefon Kontrollü Aç/Kapat

Elektrikli Çit

Elektrikli Çit

Elektrikli Çit Fiyatı Güneş Paneli Ayı Domuz Kovucu Fiyatları 2024

 Elektrikli Çit Cihazı fiyatı ve ayı domuz kovucu fiyatları sayfamızda ister şebeke elektriği 220volt ile çalıştırın isterse güneş paneli ile çalışan elektrikli çit kullanın bu sayede ürünlerimizle ayı domuz gibi hayvanların zararlı etkisinden koruyun. En uygun Elektrikli Çit Cihazı ve Ayı Domuz Kovucu fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Elektrikli çit sistemleri nedir? Güneş paneli Elektrikli çitler inek, sığır, koyun, keçi, tavuk, deve kuşu, hindi, tavşan gibi çiftlik hayvanlarını belirlenen alanda tutmak için veya  ayı, domuz, porsuk gibi vahşi hayvanları belirlenen alana girmesini engelleyen caydırıcı elektrik verilmiş şok cihazları dır. Bu nedenle elektrikli çit sistemlerine ayı kovucu elektrik teli veya domuz kovucu elektrikli çit makinesi de denir.

Güneş paneli elektrikli şok cihazı fiyatı yaban domuzları tarlaya girmesine engel olur mahsullerinizi korur. Arıcılar için  güneş enerjili Ayı kovucu şok cihazları fiyatı ile ayıların en sevdiği balı arı kovanları ayı saldırılarından korunmuş olur. Arı kovanları elektrikli çit sistemi içine alarak ayıları uzak tutabilirsiniz.

Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Güneş Paneli Elektrikli Çit Şok Cihazı Nedir? Nasıl Çalışır?

Güneş Paneli elektrikli çit cihazı üzerinde güneş paneli sayesinde elektrik olmayan yerlerde bahçeleri, tarlaları bağları yaban hayvanları yaban domuzu, ayı, kirpi, porsuk gibi hayvanlardan korumaya yarayan elektrik şok cihazıdır. Yaban hayvanları şok cihazı domuz, ayı gibi hayvanlara yüksek voltaj elektrik vererek canlarını acıtır ve tarlaya girmelerini engeller.

Bu nedenle domuz şok cihazı veya ayı kovucu cihazları ayı caydırıcı veya domuz caydırıcı elektrik teli denir. Güneş panelli elektrikli şok cihazları güneş paneli elektrik üretir ve aküye depolar. Elektrik şok teli cihazı ihtiyacı olan elektrik bu sayede güneş enerjisi paneli ile üretilmiş olur. Solar güneş paneli elektrikli şok cihazları 24 saat çalışabilir. güneş paneli elektrikli şok cihazı fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz.


Şebeke elektrik ile çalışan Elektrik Şok Cihazı 220volt ile çalışan Şok teli

Elektrik şebekesi olan yerlerde örneğin çiftliklerde çiftlik hayvanlarını için elektrikli şok cihazları şebeke elektriği ile çalışan modelleri de vardır. Cep telefonu şarj aleti gibi 220 volt elektrik e bağlanması durumunda elektrik enerjili şok cihazı çiftlik hayvanları veya yaban hayvanları için 24 saat çalışmaktadır.

Şok teli cihazları hem gündüz modu hem de gece modu veya sürekli modu bulunur. Sürekli modda elektrikli şok cihaz sürekli çalışır. Gece modlu şok cihazı ile elektrikli çit sistemi sadece geceleri yani hava karardığı akşam saatlerinde çalışır. 220 volt elektrikli şok cihazı fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz.

Çiftlik Hayvanları İçin Elektrikli Çit Cihazı Fiyatı

Çiftlik hayvanları için elektrikli şok cihazı ile çiftlik hayvanları belirli alanda tutulmasını sağlar. Örneğin yonca tarlasının bir bölümünü çiftlik hayvanlarının yemesini istiyorsanız çit telini korumak istediğiniz bölgeye çekebilirsiniz. Elektrikli çit cihazları ineklere, koyunlara, kuzulara, keçilere zarar vermez onları öldürmez. Çiftlik hayvanları için elektrikli şok cihazı fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayılar İçin Elektrikli Çit Cihazı Fiyatı - Arı Kovanı Ayılardan Korumak

Ayılar için elektrikli çit şok cihazı ile ayıları arı kovanlarından ve ballardan uzak tutabilirsiniz. Ayılar güçlü hayvanlardır ve ayılar ballı çok sever. Arı kovanları civarında ayı izleri görmeniz mümkündür çünkü ayılar bal kokusunu çok uzaklardan duyarak arı kovanlarına saldırırlar.

Ayıları bal kovanlarından uzak tutmak için ayılar için güneş enerjili elektrikli çit cihazları fiyatı kullanılır. Ayılar için şok cihazları hem 220 volt şebeke elektriği ile çalışır hem de güneş paneli ile çalışan ayı kovucu şok cihazı fiyatı bulunmaktadır. Ayılar için ayı kovucu elektrikli şok cihazı fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz.

Yaban Domuzu İçin Elektrikli Çit Cihazı Fiyatı

Yaban Domuzları için güneş enerjili elektrikli şok cihazı fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz. Yaban domuzları sürüler halinde yaşar ve tarım arazilerinde yetişen mahsüller yaban domuzları cezbeder. Sürüler halinde tarım arazisine girmesi durumunda mahsülleri yedikleri gibi arazide yatar ve toprağı dişleri ile sürerek tarlaya zarar verir.

Yaban domuzu kovucu güneş paneli şok cihazı ile tarlanın etrafı elektrik teli çekilmesi ile büyük küçük yaban domuzları tarlaya girmesi engel olur. domuz için elektrikli şok cihazı fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz.

Elektrikli Çit Cihazı Ürünleri Nelerdir? Nelerden Oluşur?

Elektrikli şok cihazı dediğimizde yüksek elektrik veren şok cihazı, güneş paneli, elektrikli çit teli, elektrikli çit izalatörü ahşap kazık izalatörü veya demir kazık izalatörü elektrikli çit sistemi kapı yayı ve elektrikli çit sistemi dikkat elektrikli çit uyarı levhası bulunur.

Sayfamızda elektrikli çit ahşap kazık izalatörü fiyatı, elektrikli çit sistemi demir kazık izalatörü fiyatı, güneş paneli elektrikli çit sistemi kapı yayı seti fiyatı, güneş enerjili elektrikli çit teli fiyatı 500 metre fiyatı 1000 metre fiyatı gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Elektrikli Şok Cihazı Hayvanları Öldürür Mü?

Elektrikli şok cihazı Hayvanlara zarar verir mi? Güneş paneli şok cihazı hayvanları öldürür mü? Hayır öldürmez. Şok cihazları anlık 25.000 volt şok verir. Burda önemli olan elektrik şokunun şiddeti ve süresidir. Elektrikli şok cihazı ayı kovucu ve domuz kovucu şok cihazları saniyenin 1/10 kadar süre için bu şoku verir.

Dolayısı ile eğer 1 dakika bu şok elektriği vermiş olsaydı hayvanları öldürürdü. Burada amaç yaban hayvanlarına yüksek voltaj şok vererek canlarını acıtır ve oradan uzaklaştırır.

Elektrikli Çit teli İnsanlara Çocuklara zarar verir mi? İnsanı Öldürür Mü?

Elektrikli şok cihazı insanlara zarar verir mi? Elektro şok cihazı çocukları öldürür mü? Hayır elektrikli şok makineleri insanları öldürmez sadece büyük bir acı verir. Ancak kalp pili taşıyorsanız elektrikli şok cihazları dan uzak durmalısınız. Bu dene elektrikli şok cihazı kurulumu için dikkat elektrikli tel ibaresi bulunan levhaları da insanları uyarmak için gönderiyoruz. İnsanları uyarıcı levhaların asılması zorunludur.


Elektrikli Çit Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır? Ayı Kovucu Domuz Kovucu teli Şok sistemi Kurumu Hakkında

Elektrikli çit cihazı nasıl kurulur? Elektrikli çit cihazı kurulumu için önceden hazırladığınız tahtalardan çit kazığı yapabilirsiniz. Uğraşmak istemiyorsanız hazır olarak satılan elektrikli çit direği gibi ürünleri alıp kolaylıkla kullanabilirsiniz. Çitleri 5 metre ara ile çaktıktan sonra üzerlerinden geçireceğiniz elektrikli telin toprağa çok yakın olmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Elektrikli çit in yaymış olduğu manyetik enerji yakın çevresinde bulunan toprak ve yaprak, sarmaşık gibi bitkiler tarafından hızlıca çekilecek ve akünün boş yere erkenden bitmesine sebep olacaktır. Bu yüzden elektrikli çit sistemi teli topraktan yaklaşık 50 cm yukarıya konumlandırılan elektrikli çitler daha verimli olacaktırlar. Arazinin etrafı elektrikli çit teli ile sarıldığında siyah teli bakır boru ile toprağa çakın. elektrikli şok cihazı kuruldu. Düğmeye basarak ayı kovucu elektrikli çit sistemini test edebilirsiniz.

 

Elektrikli Çit Garanti Süresi:

 2 Yıl 

En Verimli Elektrikli Şok Cihazı :

25.000 volt - 30.000 volt Şok

Aynı Gün:

Kargo

Müşteri Memnuniyeti:

%100