Cep Telefon Kontrollü Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi

Ürün Kodu: Cep Telefon Kontrollü Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi
Stok Durumu: 10
2.360,00TL
Vergiler Hariç: 2.000,00TL
   0 yorum  |  Yorum Yap

Cep Telefon Kontrollü Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi


Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemlerinden bahsedeceğiz. Peki nedir bu akıllı sulama sistemi? Güneş Enerjisi ile Çalışan Dalgıç pompalardan haberiniz vardır. Güneş Panellerinin ürettiği enerji solar pompa sürücüsüne iletilir solar pompa sürücüsü enerjiyi dalgıç pompanın çalışma frekans aralığında düzenler ve pompaya iletir bu sayede istediğiniz dalgıç pompayı çalıştırabilirsiniz.

Şimdi sıkı durun yeni geliştirdiğimiz sistem ile manual açma kapatma yerine artık cep telefonunuz ile güneş enerjili sulama sisteminizi açıp kapatabileceksiniz. Bu durumda tarlanıza gitmenize gerek olmadan sistemi çalıştırıp istediğiniz anda kapatabileceksiniz. Örneğin. Evinizde, iş yerinizde otururken kilometrelerce uzaklıktaki tarlanızdaki sistemi kontrol etmeniz mümkün. Hatta İstanbuldan Urfadaki Güneş Enerjili Sulama Sistemini açıp kapatabileceksiniz.


Cep Telefon Kontrollü Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi 1 hp Güneş Enerjili Sulama Sisteminden 100 hp güneş enerjili sulama sistemine kadar bütün Güneş Enerjili Sulama Sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi Nedir?

Güneş Enerjili Sulama Sistemi kurmak istiyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan pompa beygir gücü (hp) göre bir sistem kurmanız gerekmektedir. Bu durumda güneş panelleri, solar pompa sürücüsü, dalgıç pompaya ihtiyacınız olacaktır. Şimdi bu sisteme ilaveten geliştirdiğimiz sistem ile cep telefonunuz ile tarlanıza gitmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden sistemi açıp - kapatabileceksiniz. Artık Kontrol Sizde

Sistem Nelerden Oluşur.

1 Adet Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi

1 Adet 20 Watt Güneş Paneli

1 Adet 20 Ah Solar AküYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi