Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Peşin Fiyatına Taksit Sayısı

Yurtiçi Kargo İle Anlaşmamız Vardır.

Ürünlerimiz ile ilgili  soruları bize sorabilirsiniz.

Tel & Whatsapp: 0532 745 27 63


 >>   Monokristal Güneş Panelleri

>>    Polikristal Güneş Panelleri 


>>  3 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  5 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  7.5 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )

>>  10 Kw Çatı Üstü Güneş Enerjisi ( Ev )


>>  1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  2 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  3 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  4 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  5.5 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  7.5 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 

>>  10 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama 


>>  Bağ Evleri İçin Güneş Enerjisi

>>  >>  170 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  300 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >> 400 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  500 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  750 Watt Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  1 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  1.5 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  2 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  >>  3 kW Güneş Enerjisi Sistemi

>>  Karavanlar İçin Güneş Enerjisi

>>  Arıcılar İçin Güneş Enerjisi


>>  300 Watt İnverter (Modifiye)

>>  600 Watt İnverter (Modifiye)

>>  600 Watt İnverter (Tam Sinus)

>>  1200 Watt İnverter (Modifiye)

>>  2000 Watt İnverter (Modifiye)

>>  1 kVA Tam Sinus İnverter

>>  3 kVA Tam Sinus İnverter

>>  5 kVA Tam Sinus İnverter

İnverterler ( On Grid)

>>  100 Amper Jel Aküler

>>  150 Amper Jel Aküler

>>  200 Amper Jel Aküler

>>  10 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  20 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  30 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  40 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  60 A Şarj Kontrol Cihazı

>>  20 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  30 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  40 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  80 A Şarj Kontrol Cihazı (MPPT)

>>  Tescom Sürücü

>>  Frecon Sürücü

>>  Smart 

>>  4mm Solar Kablo

>>  6mm Solar Kablo


>> Tekli Konnectör Seti

>> 2li Konnectör Seti

>> 3lü Konnectör Seti


>>  3x2.5 TTR Yassı Kablo

>>  3x4 TTR Yassı Kablo

>>  3x6 TTR Yassı Kablo

>>  3x10 TTR Yassı Kablo

>>  3x16 TTR Yassı Kablo

>>  3x25 TTR Yassı Kablo

>>  3x35 TTR Yassı Kablo


>>  1 Hp (Beygir) Pompa

>>  2 Hp (Beygir) Pompa

>>  3 Hp (Beygir) Pompa

>>  4 Hp (Beygir) Pompa

>>  5.5 Hp (Beygir) Pompa

>>  7.5 Hp (Beygir) Pompa

>>  10 Hp (Beygir) Pompa


>>Güneş Enerjili Elektrikli Çit

>>Güneş Enerjili Tabela

>>Cep Telefon Kontrollü Aç/Kapat

Solar Çatı

Solar Çatı

Solar Çatı Ges Ev Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Elektrik Üretimi Santrali Şebeke Elektrik Satışı ve Mahsuplaşma

Evler için çatı güneş panelleri ile evinizin elektrik ihtiyacını güneş enerjisi ile karşılayabilirsiniz. Solar çatı ve çatı GES sistemleri için bizimle iletişime geçin ve güneş enerjisi ile sıfır maliyetle elektrik üretin. Solar Çatı Ges Fiyatı Çatı üstü Güneş enerjisi paneli fiyatları Güneş Enerji elektrik üretimi ni açıklayacağız.


 Çatı Tipi Ges başka adıya Çatılara konulacak güneş paneli, solar panel, solar kiremit gibi elektrik üreten sistemler ile Çatı Tipi Güneş enerji santrali ev çatısı güneş paneli, apartman çatılarında güneş enerjisi elektrik üretimi fiyatı, iş yeri çatı güneş paneli fiyatı, fabrika çatı güneş enerjisi fiyatları, okul çatı güneş enerjisi maliyeti, hastane çatı solar enerji sistemi fiyatı, avm çatıları kısaca çatılar üstünde güneş panelleri konulması suretiyle binaların elektrik enerjisi üretmesi hedeflenir.

Bir evin elektrik ihtiyacı için güneş paneli fiyatı Solar çatı 3kw maliyeti, çatı tipi 5 kw güneş enerjisi fiyatı, 10 kw güneş paneli kurulumu maliyeti gibi bilgiler bulacaksınız.

Çatınızı Enerji Santraline Dönüştürün Güneş Enerjisinden kendi Elektriğinizi Üretin, üretim fazlası elektriği devlete satın.

Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Solar Çatı Ges Güneş Enerji Santrali Fiyatı Güneş Paneli Nedir?

Güneş Paneli Nedir? Güneş paneli, yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olup güneş ışığında yer alan Foton isimli enerji parçacığını elektrik enerjisine dönüştüren cihazlara verilen isimdir. Güneş panellerisolar panel, elektrik paneli, güneş enerjisi paneli, güneş pili gibi isimlerle de anılır.

Güneş Paneli İle Elektrik Nasıl Üretilir Nedir?

Güneş Paneli ile elektrik nasıl üretilir? Güneş ışığında yer alan Fotonlar güneş paneli hücresi tarafından emilir. Güneş paneli hücresinde bir tepkime ortaya çıkar. Bu tepkime bir birine bağlı güneş paneli hücrelerine aktarıla aktarıla elektrik akımı oluşur. Bu elektrik akımı ile farklı güneş panelleri birlikte kullanılarak güneş enerjisi projeleri ile inverter ile elektrik enerjisi üretilmiş olur.


Apartman Dairesi Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi?

Apartman dairesi Güneş Paneli ile elektrik üretmek mümkün mü? evet apartmanda otuyorsanız bina yönetimince apartman çatı üzerine güneş panelleri kurulumu yaparak elektrik enerjisi üretebilirsiniz. Bina çatısı da ortak kullanım alanı olduğu için apartman sakinleri tarafından size güneş paneli kurulumu için izin verilmesi gerekmektedir. 

Müstakil Ev Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi

Müstakil ev için Güneş Paneli ile elektrik üretimi nasıl yapılır? Müstakil evler için güneş enerjisi elektrik üretimi sistemi kurmak daha kolaydır. Çünkü ev çatısı için herhangi bir komşudan izin almanıza gerek yoktur. Son zamanlarda yüksek gelen elektrik faturaları nedeniyle bir çok tüketici bir eve yetecek kadar güneş paneli kurulumu maliyeti nedir? bir evin elektrik ihtiyacını güneş panelleri ile karşılayabilir miyiz? gibi sorular almaktayız.
Bir eve yetecek güneş paneli hesabı için öncelikle şu bilgiler gerekiyor. Aylık elektrik tüketimi kwh olarak nedir? Gündüz elektrik tüketimi mi yoksa akşam saatlerindeki elektrik tüketimi daha fazla? Bina çatısı kullanılabilir alan kaç m2? Bu bilgiler doğrultusunda analiz yapılır ve kaç kw güneş paneli kurmanız gerektiği ortaya çıkar.

Bir Eve Yetecek Güneş Paneli Kaç Adet Kaç Kw?

Ortalama bir ev için güneş Paneli kurulum maliyeti 85.000 tl - 220.000 tl arasında değişmektedir. Bu farkın nedeni elektrik tüketim değerleri dir. Çünkü bazı evlerin aylık elektrik tüketimi 450 kwh olmakta iken bazı evlerin aylık elektrik tüketimleri 1.300 kwh olabilmektedir. Bu nedenle bir ev için güneş paneli hesabı yapabilmek için elektrik faturasında yer alan elektrik tüketim değerlerini bilmek gerekir. Ayrıca aylar bazında bu elektrik tüketimleri analiz edilerek bir solar enerji sistemi analizi çıkartılması gerekmektedir.

Solar Çatı Nedir?

Solar Çatı Nedir? Güneş Paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi sistemleri kurulmuş olan çatılara solar çatı denir. Solar çatı güneş paneli ile elektrik üreten bir ev çatısı olabilir veya uzun vadeli akıllı yatırım bir güneş enerjisi yatırımı yapılmış bir fabrika çatısı solar çatı olarak adlandırılır. Gerek ev çatısı gerekse işyeri çatısı veya fabrika çatı güneş enerjisi alanına güneş panelleri kurulumu yaparak güneş enerjisinden elektrik üretebilirsiniz. Üretim fazlası elektrik satışı için elektrik dağıtım kurumu ile anlaşma yapmanız durumunda şebekeye elektrik satabilirsiniz.


Ev Tipi Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi 

Ev tipi Güneş Enerjisi Paneli ile elektrik üretimi Nedir? Nasıl Yapılır? Ev çatısında bir evin kendi elektrik ihtiyacı için elektrik üretmek isteyenler öncelikle şunları yapmalıdır. Çatı alanı kaç m2? aylık elektrik tüketimi kaç kwh? Bu bilgiler doğrultusunda uzman bir güneş enerjisi firması ile enerji hesaplaması yapabilirsiniz. Ev tipi güneş paneli kurumu için keşif talep edebilirsiniz. Şayet öz tüketim güneş enerjisi elektrik üretimi kurmayı planlıyorsanız izin süreçleri az olduğu için süreç çok kolay işleyecektir. Güneş paneli kurulum firması sizin adınıza bu süreci hızla çözecektir.

Ev tipi Güneş Enerjisi ile bir eve yetecek güneş paneli elektrik üretip üretim fazlası elektriği devlete satmayı hedefliyorsanız işler biraz değişiyor. Çünkü devlete elektrik satışı yamak istediğinizde uymanız gereken kurallar var. Öncelikle ilinizdeki elektrik dağıtım kurumu ile görüşmeniz ve güneş paneli elektrik üretimi için çağrı mektubu almanız gerekiyor. Güneş enerjisi çağrı mektubu nedir? Çağrı mektubu güneş paneli kurulum yapmanız için size verilen bir izin belgesidir. 
Ev tipi Güneş Enerjisi için ev çatısı statik hesaplaması, güneş enerjisi paneli kurulumu için tek hat şemasının hazırlanması, belediyeden ve il özel idaresinden gerekli izinlerin alınması gerekiyor. Bu işlemleri sizin adınıza Solar Enerji Firmaları da yetki vermeniz durumunda hazırlayabilir.

Çatı Üstü Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Nedir?

 

Çatı Üstü Güneş Enerjisi Güneş Paneli Elektrik Üretimi Nedir? Bina çatısı, ev çatıları, okul çatıları, hastane çatısı, iş yeri çatısı veya fabrika çatısına solar güneş paneli kurulmasını ve güneş enerjisinden elektrik üretilmesini ifade eder. Güneş enerjisi elektrik üretimi sistemleri 25 -30 yıllık bir yatırımdır. Ve Türkiye Güneşlenme potansiyeli ve güneş enerji sistemi maliyeti dikkate alındığın güneş enerjisi elektrik üretim sistemi maliyetini 6 yılda amorti etmektedir. Bu nedenle son zamanlarda yüksek gelen elektrik faturaları tasarruf etmesi için güneş paneli kurulumu artmıştır. 

Öz Tüketim Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi Nedir?

Öz Tüketim güneş paneli ile elektrik üretimi nedir? Öz tüketim elektrik ihtiyacı için binaların, evlerin kendi elektrik ihtiyaçları kadar enerji üretmelerini ifade eder. Öz tüketim güneş enerji sistemlerinde jel akü grubu yani bataryalar kullanılmaz. enerji depolanmaz. Gündüzleri solar paneller tarafından anlık üretilen elektrik anlık tüketilmektedir. Bu sistemlerde şebekeye elektrik satışı yapılmaz. Sadece binanın kendi ihtiyacı kadar elektrik üretilir.
Öz tüketim güneş enerjisi sistemlerini fabrikalar, iş yerleri, evler, hastaneler, okullar, apartman veya site ortak kullanımı elektrik ihtiyacı için kurabilmektedir. Şuan Türkiye'de en karlı güneş enerjisi elektrik üretim sistemi öz tüketim güneş enerjisi elektrik üretim sistemi dir. 

Güneş Paneli Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Mahsuplaşma Nedir?

Güneş Paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi mahsuplaşma Nedir? Mahsuplaşma, şebeke elektrik satışlı güneş enerjisi elektrik üretim sistemlerinde bir ay boyunca güneş paneli ile ne kadar elektrik üretildiği ve bir ay boyunca ne kadar elektrik tüketildiği hesaplanması sonucunda güneş paneli ile üretilen elektriğin tüketilen elektrikten düşülmesi işlemidir. Özetle bir ay boyunca solar enerji panelleri ile elektrik üretimesi sonucunda ay sonunda yapılan hesaplama da sizin şebekeye borçlu mu olacağınız yoksa elektrik dağıtım kurumu size fazla ürettiğiniz elektrik için ödeme mi yapacağının netleştirilmesidir.

Tesla Solar Çatı Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi

Tesla Solar Çatı Güneş Paneli ile elektrik üretimi Nedir ? Tesla Solar Çatı sistemleri her evin kendi elektrik ihtiyacı için ev çatısına kurulacak güneş enerjisi panelleri tarafından üretilmesini hedeflemektedir.  
Tesla Çatı üstü güneş enerjisi sistemleri, işletmelerinizin veya üretim tesislerinizin çatısında güneş panelleri ile iç ihtiyaç elektriğinizi üreterek elektrik maliyetlerinizi azaltmanız için en ideal yöntemdir.
Çatı üstü güneş enerji sistemleri, Çatı Tipi Ges, Çatı Tipi Güneş enerji santrali, çatı üzeri güneş enerji santrali, çatı üzeri güneş enerjisi elektrik üretimi, 10 kw on grid solar sistem,3kw, 5kw, 7.5kw, 10kw, Çatı Tipi Ges, On Grid Şebekeye Bağlı, Mikro Ges, Tesla Solar, Solar Panel, Güneş Paneli, Öztüketim Elektrik Üretimi yapabilirsiniz.

Fabrika Çatı Tipi Güneş Paneli Elektrik Üretimi

Fabrika Çatı Tipi Güneş Paneli Elektrik Üretimi Nedir? Fabrikaların en büyük giderlerinden biri olan elektrik faturası giderleri için fabrika çatısı üzerine güneş enerjisi paneli kurulumu yapılması ve fabrikanın kendi elektriğini üretmesi hedeflenir. Güneş paneli elektrik üretim sistemleri uzun vadeli bir yatırım olup faydası 25 -30 yıl görülmektedir. Türkiye güneşlenme potansiyeli haritası ve güneş enerjisi sistemleri yatırım maliyeti dikkate alındığında fabrika solar çatı enerji sistemleri maliyetini 6 yılda amorti etmektedir.

Fabrika çatısı üzerine kurulacak güneş enerji santrali ile fabrikanın elektrik ihtiyacı güneş panelleri ile üretilen elektrikle karşılanır. Kurulacak enerji tesisi öz tüketim güneş enerji sistemi olabileceği gibi şebekeye elektrik satışlı güneş enerjisi elektrik üretim tesisi de olabilir. Şebekeye elektrik satışı için prosedürlere uyulması gerekmektedir.

İş Yerleri için Çatı Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi?

Güneş enerjisi elektrik üretimi çatı uygulaması, uzman ekibimiz tarafından tasarlanan farklı çözümler sayesinde her türlü çatıya uygun özel çatı güneş enerji sistemleri projeleri geliştiriyoruz.
Sizlerin isteğine uygun tasarladığımız çatı üstü güneş enerji sistemleri projeleri ile kendi iç elektrik ihtiyacınızı karşılayabilir, öztüketiminizden arta kalan ihtiyaç fazlası elektriğinizi 10 yıllık alım garantisi altında devlete satabilirsiniz.

10 Kw Çatı Ges Güneş Enerjisi Kurulum Maliyeti Nedir?

10 Kw Çatı Güneş Paneli Ges Maliyeti Nedir? 10 Kw Güneş paneli neleri çalıştırır? Çatıya kurulaca 10 kw güneş enerjisi elektrik üretim sistemi ile Türkiye güneşlenme potansiyeli dikkate alındığında aylık 1.400kwh - 2.030 kw elektrik üretmek mümkündür. 10 kw güneş enerjisi elektrik üretim sistemi ile bir evin elektrik ihtiyacı için evde klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, aydınlatma lambaları, televizyon, buzdolabı, bilgisayar, klima hatta ısı pompası gibi elektrikli aletler çalıştırabilirsiniz.