Karavanlar İçin Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Paketi - 300 Watt

Ürün Kodu: Karavanlar İçin Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Paketi 300 Watt
Stok Durumu: 10
5.825,77TL
Vergiler Hariç: 4.937,09TL
   0 yorum  |  Yorum Yap

Karavanlar için 300 Watt Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi (Aydınlatma, Mini Buzdolabı, Televizyon, Telefon ve Bilgisayar Şarjı için uygundur.) 


Dikkatlice Okuyun

Solar Paket ( Akülü) Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, Elektrik Enerjisinin hiç olmadığı yerlerde Güneş Paneli,  Şarj Kontrol Ünitesiİnverter ve Batarya (Akü) kullanılarak 220 volt elektrik enerjisi elde edilmesidir. Bu sistemler, Bağ EviYayla Evi,  KaravanlarTekneler,  ArıcılarGezginlerYaylada - Dağda hayvan ağılları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Artık Doğada olduğunuz zamanlar elektriksiz kalmayacaksınız. Mühendislik Hesaplamaları ile İhtiyacınız uygun olarak hazırladığımız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, doğadayken sizi elektriksiz bırakmayacak. Böylece BuzdolabıTelevizyonAydınlatmaBilgisayar Şarjı ve Telefon Şarjı hatta Çamaşır Makinesi gibi cihazların elektrik ihtiyacını, Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemlerimiz ile sağlayabilirsiniz.

Doğadayken Eşinizle ve dostlarınızla kaliteli vakitler geçirebilmeniz amacıyla ihtiyacınıza uygun Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi çözümleri hazırladık.

Hazırladığımız çözümler / paketler cihazların elektrik tüketimleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Paketlerimizi incelerken önce ihtiyacınızın neler olduğuna ( Çalıştırmak istediğiniz ürünlere) karar verin.  

Çünkü bu sistemler şöyle çalışır. Güneş Panelleri enerji üretir, üretilen enerji şarj kontrol ünitesi ile bataryalara (akülere) deoplanır ve inverter aracılığı ile 220 volta yükseltilerek kullanımınıza uygun elektrik enerjisi elde edilmiş olur. Akşam saatlerinizdeki elektrik tüketimi tamamen bataryadan (aküler) sağlanacağı için kullanmak istediğiniz cihazların enerji tüketimine uygun Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemi kurmak durumundasınız. Aksi takdirde hesaba katmadığınız cihazların enerji tüketimleri, sizi gece saatlerinde enerjisiz bırakabilir.

Unutmayın!  Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemlerinde ihtiyacınıza uygun Doğru ve Kaliteli Ürünleri tercih ederseniz  elektriksiz kalmazsınız.

Keyifli vakit geçirmek için gittiğiniz doğada, meşrubatlarınız sürekli serin kalsınMangal için aldığınız ürünler  bozulmasın. Doğada olduğunuz zamanlar Takımınızın Maçlarını kaçırmayınTelefonunuzun şarjı hiç bitmesin.

Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz, sorularınıza içtenlikle yanıt vereceğimizi bilmenizi isteriz.
Paket nelerden oluşur?
 • 2 Adet  Güneş Paneli 165 Watt  12V Poly
 • 1 Adet 600Watt Tommatech Modifiye Sinüs  İnverter  12V 
 • 1 Adet Solar Kablo 4mm Kırmızı (5 metre)
 • 1 Adet Solar Kablo 4mm Siyah (5 metre)
 • MC4 Konnektör Seti - Tekli Bağlantı - 1 Dişi 1 Erkek
 •  MC4 Branş Konnektör Seti - 2'li Bağlantı - 1 Dişi 1 Erkek
 • 2 Adet 100 Ah Jel Akü 


Paket neleri Çalıştırır?

 • 4 Adet Tasarruflu Lamba 7-8 Saat
 • 70 Ekran TV + Uydu Alıcısı 3 Saat
 • Orta Boy Buzdolabı (24 Saat)
 • Cep Telefonu ve Bilgisayar Şarjı


1 Günde Ortalama 1800 kw ( 300 Watt x 6 Saat ) Enerji Üretir. Bu değerler Güneşlenme süresine ve güneşlenme bölgesine göre artış ve azalış gösterebilir.


Montaj

Belirtilen fiyat sadece ürünlerin paket fiyatıdır. Montaj ve Nakliye Dahil değildir.

          Hazırladığımız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemi ile Belirtilen Ürünleri Kullanabilirsiniz.
  • Referanslarımız  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi
  Benzer Ürünler