Güneş Paneli

Güneş Paneli

Bu sayfamızda  Solar Güneş paneli hakkında güneş paneli özellikleri ve güneş paneli fiyatı bulabilirsiniz.

Güneş Paneli Nedir? Solar Panel Nasıl Çalışır?

Güneş Paneli,  solar panel, solar modül, güneş modülü, fotovoltaik panel ve ya fotovoltaik modül gibi isimler ile adlandırılır. Güneş ışığı, foton adı verilen küçük enerji paketlerinden oluşur. Her dakika güneşten gelen fotonlar, dünyanın bir yıllık enerji tüketimine yetecek kadar enerjiyi, dünyamıza ulaştırır Güneşten gelen bu enerjiyi kullanarak, elektrik üretme amaci ile güneş panelleri, kullanılır.

Güneş Paneli Fiyatları

Güneş Panelleri, panel watt değerlerine, hücre yapılarına ve polikristal veya monokristal olmalarına göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu nedenle güncel güneş paneli fiyatlarını öğrenmek için https://satis.powerenerji.com/Gunes-Panelleri-Fiyatlari adresinden solar panel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Monokristal Güneş Paneli Monokristal güneş panelleri Yukarıda anlattığımız üzere monokristal silikondan yapılan güneş hücreleri, aynı zamanda tek-kristal silisyum olarak adlandırılan, kolayca tanınabilir bir dış bir görünüme sahiptir. Monokristal güneş panelleri siyaha yakın koyu renktir. Polikristal Güneş Paneli Polikristal Güneş Panelleri Polikristal silikondan yapılan güneş paneli hücreleri, aynı zamanda çoklu-kristal silisyum olarak adlandırılan, oldukça kolayca tanınabilir bir dış bir görünüme sahiptir, dikdörtgen hücrelerden oluşur. Polikristal güneş panellerinin renkleri mavidir.

Çatı Üstü Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi 2018 Yılı itibari ile ev çatılarında apartman çatılarında ve iş yeri çatılarında güneş enerjisi ile elektrik üretebilir, ürettiğiniz elektriği elektrik dağıtım kurumuna satabilirsiniz 10 kw kadar çatı üstü on grid güneş enerjisi elektrik üretim sistemlerimiz için tıklayın.

Güneş Paneli ile 220 Volt Elektrik Üretimi Nasıl Yapılır? İnverter yardımı ile güneş panellerinin ürettiği enerji 220 volta çevrilir

Güneş Paneli Garanti

Satışa sunduğumuz Güneş Paneller için 10 yıl %90 verim garantisi ve 20 yıl %80 verim garantisi vermekteyiz.

Güneş Paneli Hakkında Bilgi

Satışa sunduğumuz Güneş Panellerimiz için aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.