2.2 kW TESCOM 3Faz220 Volt Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Solar Pompa Sürücü İnverteri Fiyatları

Ürün Kodu: 1 Hp AC Güneş Enerjili Sulama Pompa Sürücü İnverteri
Stok Durumu: 10
2.765,10TL 3.056,17TL
Vergiler Hariç: 2.343,31TL
   1 yorum  |  Yorum Yap

2.2 kW  TESCOM 3Faz220 Volt Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Solar Pompa Sürücü İnverteri Fiyatları

Solar Pompa Sürücü Nedir?
Güneş Enerjili Sulama sistemlerinde kullanılan Solar pompa sürücüsü, (Solar Pump Drive) Güneş Panellerinin ürettiği Dc akımı, Ac Alternatif Akıma çeviren, belirli parametreler ile frekans ayarlaması yapan ve bu enerjiyi pompalara ileterek, pompaların çalışmasını sağlayan inverterler dir.

Mağazamızdan sipariş vereceğiniz Solar Pompa Sürücüsü, yazılım ve parametre ayarları yüklenmiş testleri yapılmış olarak Panolu halde müşterilerimize gönderilir.

Ürünlerimizin teknik detaylarını incelemenizi öneririz. Ayrıca Sayfamızda yer alan videomuz izlemenizi 

Ürünlerimiz ile ilgili Sipariş vermeden önce bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap verecektir.
Ürün İçeriği

- 1 Adet Güneş Enerjili Sulama Sürücü İnverteri
- Sürücü Panosu
- Sigorta Girişleri Hazırlanmış
- Yazılım ve Parametre Ayarları Yüklenmiş, Çalışma Testleri Yapılmıştır.
- Montaja Hazır Halde Gönderilir.1 Hp, 1.5 Hp Pompalar için idealdir. Kurulumu Gayet basittir. Paremetreleri girilmiş Kuruluma hazır olarak gönderilir.
GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR SULAMA SİSTEMİ Enerjinin olamadığı yerlerde kalan tarım arazilerinin, elektrik ihtiyacının karşılanması için en uygun çözüm güneş enerjili sulama sistemlerdir. Hem temiz hem sürekliliği ile ön planda olan güneş enerji sistemleri, günümüzde enerjinin karşılanmasında büyük rol almaktadır.Her alanda olduğu gibi tarımsal alanda da çok önemli bir konuma sahip olan güneş enerji sistemleri, çiftçilere sulamada büyük kolaylık sağlamaktadır. Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Günde Ortalama 10 Saat Çalışmaktadır. Pompanın Kapasitesine Göre su imkanı sağlamaktadır.

Sulama sistemi genellikle yer altı su kaynaklarına sondaj yöntemiyle ulaşılarak yapılır. Açılan kuyuya daldırılan sulama pompaları vasıtasıyla, su yer altından veya kuyudan çekilerek sulama kanallarına veya kişinin yaptığı depolara ulaştırılır. Burada elde edilen su, ister direk tarlaya gündüz sulama yapılır, istenilir ise havuz oluşturulup tarla sulamasını gecede yapabilmektedir.Tarımsal sulamada güneş enerjisi sistemi mevcut olan AC pompanın off grid sistem ile beslenmesi ya da akü ve inverter kullanımı gerektirmeyen DC solar pompa sistemi kurulması şeklinde iki farklı tasarımla kullanılabilir. Verimli ve etkin olan çözüm DC solar pompa kurulumu yapılıp, ihtiyaç olan suyun depo ya da havuzdan karşılanması şeklindedir.
  

TEL : 0532 745 27 63
info@powerenerji.comNOT: ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI 2 YIL GARANTİLİDİR.


Örnek Kurulumlarımız

2 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi


15 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi5.5 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi


20 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi1 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi30 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi3 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi7.5 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi4 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi15 Hp Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Benzer Ürünler