1 Hp AC Güneş Enerjili Sulama Pompa Sürücü İnverteri

Ürün Kodu: 1 Hp AC Güneş Enerjili Sulama Pompa Sürücü İnverteri
Stok Durumu: 10
2.454,40TL
Vergiler Hariç: 2.080,00TL
   1 yorum  |  Yorum Yap

1 Hp AC Güneş Enerjili Sulama Pompa Sürücü İnverteri TESCOM 220 V / 380 V


3KW IP67 SOLAR SULAMA İNVERTERLERİ (TRİFAZE) 220-380V1 Hp, 1.5 Hp Pompalar için idealdir. Kurulumu Gayet basittir. Paremetreleri girilmiş Kuruluma hazır olarak gönderilir.


GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR SULAMA SİSTEMİ 


Enerjinin olamadığı yerlerde kalan tarım arazilerinin, elektrik ihtiyacının karşılanması için en uygun çözüm güneş enerjili sulama sistemlerdir. Hem temiz hem sürekliliği ile ön planda olan güneş enerji sistemleri, günümüzde enerjinin karşılanmasında büyük rol almaktadır.


Her alanda olduğu gibi tarımsal alanda da çok önemli bir konuma sahip olan güneş enerji sistemleri, çiftçilere sulamada büyük kolaylık sağlamaktadır. Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Günde Ortalama 10 Saat Çalışmaktadır. Pompanın Kapasitesine Göre su imkanı sağlamaktadır.Sulama sistemi genellikle yer altı su kaynaklarına sondaj yöntemiyle ulaşılarak yapılır. Açılan kuyuya daldırılan sulama pompaları vasıtasıyla, su yer altından veya kuyudan çekilerek sulama kanallarına veya kişinin yaptığı depolara ulaştırılır. Burada elde edilen su, ister direk tarlaya gündüz sulama yapılır, istenilir ise havuz oluşturulup tarla sulamasını gecede yapabilmektedir.


Tarımsal sulamada güneş enerjisi sistemi mevcut olan AC pompanın off grid sistem ile beslenmesi ya da akü ve inverter kullanımı gerektirmeyen DC solar pompa sistemi kurulması şeklinde iki farklı tasarımla kullanılabilir. Verimli ve etkin olan çözüm DC solar pompa kurulumu yapılıp, ihtiyaç olan suyun depo ya da havuzdan karşılanması şeklindedir.

 

0.75 KW 1 HP GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR SULAMA SİSTEMİ İÇERİĞİ
*8 ADET 265 WATT POLİKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
*1 ADET 0,75 KW ORBUS MARKA MOTOR VE DALGIÇ POMPA
*1 ADET 1.5 KW TESCOM SOLAR POMPA SÜRÜCÜ
*1 ADET SOLAR POMPA SÜRÜCÜ PANOSU (sürücü fonksiyon ayarları yüklenerek ve sürücü panaya montaj edilerek hazır halde size gönderilecektir.)

 

NOT: TÜRKİYE'NİN HER YERİNE,  SOLAR SULAMA PAKETLERİMİZİN SATIŞLARI MEVCUTTUR. 
 
PAKETLERLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 


TEL : 0532 745 27 63
info@powerenerji.comNOT: ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI 2 YIL GARANTİLİDİR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi